Pożegnanie

Ze smutkiem informuję że 4 lutego 2021 roku zmarła

Magdalena Bieńkowska

Pedagog, wychowawca, działaczka społeczna... Była członkiem PTTK od 1965 r. W latach 1981-85 i 2001-09 była członkiem Oddziałowej Komisji Rewizyjnej, w latach 1989-93 - członkiem Zarządu Oddziału. W latach 1985-89 i 1992-97 pracowała w Komisji ds. Młodzieży OM PTTK w Radomiu. Przez wiele lat prowadziła Koło Turystyczne "Bra-De-Li". Związana była także z ZHP i PTSM. Organizatorka wielu imprez, nie tylko turystycznych ale i muzycznych (Festiwal Żeglarski "Rafa"). Prowadziła grupy młodzieży od połowy lat 70 na OWRP uświetniając graniem i śpiewaniem przy ogniskach. Prowadziła kilka edycji Rajdu Spódnicowego z piosenką turystyczną.

Cześć Jej Pamięci!